Vanová baterie Hansgrohe Metropol s přepínačem kartáčovaný bronz 32545140

Páková podomítková vanová baterie s přepínačem. V barevném provedení kartáčovaný bronz. Průtok baterie je 29 litrů/minutu. S... více informací »
Vanová baterie Hansgrohe Metropol s přepínačem kartáčovaný bronz 32545140
Značka: Hansgrohe
8 072 Kč
Ověřit dostupnost
Páková podomítková vanová baterie s přepínačem. V barevném provedení kartáčovaný bronz. Průtok baterie je 29 litrů/minutu. S...

Páková podomítková vanová baterie s přepínačem. V barevném provedení kartáčovaný bronz. Průtok baterie je 29 litrů/minutu. S matným povrchem. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.
Velmi žádaný produkt máte možnost nakoupit bezstarostně tu na našem webu zařazený v rubrice vanové baterie! Vyberte si skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Hansgrohe. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Hansgrohe dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. Přesvědčte se!

Diskontní kousek Vanová baterie Hansgrohe Metropol s přepínačem kartáčovaný bronz 32545140 od oblíbené značky Hansgrohe můžete nakoupit momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. Teď v akci 8 072 Kč.