Vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem kartáčovaný černý chrom 71748340

Kohoutková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 20 litrů/minutu. S... více informací »
Vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem kartáčovaný černý chrom 71748340
Značka: Hansgrohe
12 995 Kč
Ověřit dostupnost
Kohoutková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 20 litrů/minutu. S...

Kohoutková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 20 litrů/minutu. S matným povrchem. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.
Tento zlevněný produkt Vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem kartáčovaný černý chrom 71748340 je k dostání ještě tady na našem webu zařazený v kategorii vanové baterie. Nyní si můžete koupit parádní výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online! Dodavatel Hansgrohe má na skladě skvělý sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento skvělý produkt Vanová baterie Hansgrohe Talis E se sprchovým setem kartáčovaný černý chrom 71748340 od výrobce se zárukou kvality Hansgrohe můžete získat právě dnes za rozumné peníze. Momentálně v akci za 12 995 Kč.