Vysoká umyvadlová baterie Hansgrohe Talis Classic s výpustí chrom 14116000

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze... více informací »
Vysoká umyvadlová baterie Hansgrohe Talis Classic s výpustí chrom 14116000
Značka: Hansgrohe
20 534 Kč
Ověřit dostupnost
Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze...

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Tento unikátní produkt máte možnost dostat přímo tady na webu zařazený v sekci umyvadlové baterie! Připravili jsme jiné produkty z této sekce za parádní cenu. Tato značka Hansgrohe dodává skvělé zboží. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další skvělé zboží značky Hansgrohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně povedený produkt Vysoká umyvadlová baterie Hansgrohe Talis Classic s výpustí chrom 14116000 od značky s dlouholetou historií Hansgrohe pohodlně seženete právě teď za outletovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 20 534 Kč.