Zásobník na hygienické sáčky Hansgrohe AddStoris kartáčovaný bronz 41774140

Zásobník na hygienické sáčky v barevném provedení kartáčovaný bronz. Montáž lepením i vrtáním. Zboží ze sekce od výrobce... více informací »
Zásobník na hygienické sáčky Hansgrohe AddStoris kartáčovaný bronz 41774140
Značka: Hansgrohe
1 647 Kč
Ověřit dostupnost
Zásobník na hygienické sáčky v barevném provedení kartáčovaný bronz. Montáž lepením i vrtáním. Zboží ze sekce od výrobce...

Zásobník na hygienické sáčky v barevném provedení kartáčovaný bronz. Montáž lepením i vrtáním. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Akční a ve slevě výrobek Zásobník na hygienické sáčky Hansgrohe AddStoris kartáčovaný bronz jde nakoupit také tu na webu ve známé sekci doplňky pro veřejné prostory! Nyní pořídíte akční produkty z této známé sekce za výhodnou cenu. Významný dodavatel Hansgrohe dodává top výrobky. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele Hansgrohe. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus Zásobník na hygienické sáčky Hansgrohe AddStoris kartáčovaný bronz 41774140 od skvělého výrobce Hansgrohe jednoduše můžete sehnat zrovna dneska za super peníze! Akční cena 1 647 Kč.